نتایج جستجو برای عبارت :

تابستان98

نمیفهمم آدمایی رو که فقط یه نظریه تو ذهنشون دارن و همون رو به همه تحمیل میکنن.و یه خورده فکر نمیکنن ممکنه افکار دیگه، نظریات و اخلاقیات دیگه ای هم توی دنیا وجود داشته باشه.اصرار مداوم و خود بزرگ بینی شدید و قبول داشتن بی چون و چرای خودت و پیچیدن یه نسخه برای همه همونقدر مسخرس که کار دیگران رو بی ارزش کنی برای اینکه خودت بهش نرسیدی!
نمیدونم کی قراره این رفتار رو ریشه کن کنیم و برای فرداهایی که همه رو برای دنیایی قشنگ تر آماده کنیم.دنیایی که نه

مهربان در تابستان98

بازار شهرستان سراب تعطیل شد 
به گزارش کانال خبری سراب کلیه واحدهای صنفی سطح شهرستان( سراب ، مهربان ، دوزدوزان ، شربیان )  بغیر از نانوایی ها؛سوپرمارکت ها؛ قصابان و مرغ فروشان؛ فروشندگان کالاهای بهداشتی وداروخانه ها از فردا تا آخر هفته  جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل می باشند . 
 همچنین هرگونه دستفروشی های داخل شهر و میوه فروشی های سیار داخل شهر تعطیل می باشد .
روال خلوت کردن شهرها در ۲۴ ساعت آینده آغاز می‌شو
وقتی پا به این خوابگاه گذاشتم همینقدر دلم گرفته بود که حالا گرفته...حالا که آخرین شب بودنم در اینجاست...من چهارسال در این شهر فقط زندگی نکردم...من بزرگ شدم،تجربه کردم...آدم دیگری شدم...این روزهای آخر هرکجای شهر که پاگذاشتم یاد خاطرات بیشمارم می افتادم و تازه میفهمیدم که چقدرها در این شهر ریشه دوانده م...که سخت است اینکه این آدمها و این فضاها را بگذارم و بروم...و تازه بروم در شهر خودم که حس میکنم غریبه تر از این حرفها شده م با کافه ها و کتابفروشی ها

مجازات فرد احتکار کننده چیست؟
راه های طبیعی تقویت سلامت مجاری ادراری
کاهش قیمت سکه و ارز در بازار (+جدول)
قطعه بندی و طعم دار کردن مرغ ممنوع شد
کشف ۱۱ میلیون مواد محترقه در آذربایجان‌شرقی

جدول پخش برنامه‌های آموزشی ۲۵ اسفند
جزئیات تعویق ۳ماهه بازپرداخت وام‌ها
تداوم بارش باران و برف تا سه‌شنبه/
چطور یک خرید ایمن داشته باشیم؟
سال 96 در مهربان قسمت اول
اعتکاف 96 درمهربان

اطلا عیه تعطیلی بازار
آخرین وضعیت دریافتی حقوق بگیران در اسفند ۹۸
ت
باسلام وخسته نباشید((پارس آباد))
استاد به خدا هرکاری کردم باز خطای 1008 نشون میده (متوسطه دوره اول) نگارش هم دریافت کردم موقع ورود تیک روتین هم می زنم بروز آوری هم کردم ولی موقع دریافت باز خطا نشون میده .خطای 1008(برای این مدرسه مشخصات دانش آموزان ثبت نشده است و پایه رو نامشخص نشون میده یعنی جلوی خطا نوشته) .

با سلام خدمت همکار محترم
اگر بتوانیم هماهنگ شویم تا با برنامه الپمیکس خودم بررسی کنم
همکار محترم از اینکه نام شهر خود را نوشته اید صمیمانه س
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت: 10:35
توسط:عوض دولت خواه
با سلام و وقت به خیر من از زمانی که جنابعالی وبلاک را ایجاد فرمودید از تجربیات شما استفاده فراوان نموده ام بدینوسیله می خواستم از شما تشکر نمایم عوض دولت خواه از استان اردبیل شهرستان اردبیل معاون اجرایی متوسطه دوره دوم دبیرستان غیر دولتی دخترانه بهاران

با سلام خدمت همکار محترم
از اینکه توانسته ایم مثمر ثمر واقع گردیم خوشحال و خدا را شاکریم حسن لطف و محبت شما را ارج می نهیم و برای کلیه بزرگوار
سلام خانومای گل، با گرمای تابستون چیکار می کنید!؟ امروز میخوام در این مطلب عکس های مدل های جدید مانتو رو که برند های مختلف برای کالکشن تابستانی شون آماده کردن رو براتون بزارم تا بتونید یه عالم مدل جدید مانتو تابستانی رو یکجا ببینید!!
در ابتدای این لیست از برند های مختلف اول برند های تخصصی در حوزه مانتو و لباس زنانه رو معرفی می کنم و بعدش میریم سراغ برند های بزرگ مثه دیجی کالا و مدیسه...
مدل های مانتو تابستانی برند حریران
حریران یکی از برند های
سلام خانومای گل، با گرمای تابستون چیکار می کنید!؟ امروز میخوام در این مطلب عکس های مدل های جدید مانتو رو که برند های مختلف برای کالکشن تابستانی شون آماده کردن رو براتون بزارم تا بتونید یه عالم مدل جدید مانتو تابستانی رو یکجا ببینید!!
در ابتدای این لیست از برند های مختلف اول برند های تخصصی در حوزه مانتو و لباس زنانه رو معرفی می کنم و بعدش میریم سراغ برند های بزرگ مثه دیجی کالا و مدیسه...
حریران یکی از برند های
حریران یکی از برند های
با سلام  در دریافت محتوای جداول و دروس از دانا درس کارگاه کارافرینی وارد دانا نشده و الان هرچه بروز رسانی محتوای جداول رو انجام میدم خطای سیستمی اعلام میکنه .اگه ممکنه کمکم کنید ((حقانی))

با سلام خدمت همکار محترم
دروس اختیاری ابتدا باید در سناد در مدیریت کلاسها برای هر پایه مشخص شود سپس در انتقال به دانا به لیست گروه درس پایه مورد نظر افزوده خواهد شد در سناد این مورد را بررسی و درس انتخابی را مشخص و انتقال به دانا کنید
----------------------------------------

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها